CSR

SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU

CSR2017-10-18T21:37:53+00:00

Szanowni Państwo,

Spółka akcyjna JASTRZĘBSKI istnieje na siedleckim rynku motoryzacyjnym od 1996 roku. Od początku działalności zajmujemy się sprzedażą i serwisem samochodów marki Opel. Od 2000 roku prowadzimy blacharnie-lakiernię obsługującą samochody, a od 2012 roku również świadczącą usługi lakierowania wielkogabarytowego. Dzięki posiadanemu doświadczeniu możemy zapewnić Państwu, jako naszym Klientom, kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży i szeroko pojmowanego serwisu samochodów.

Korzystając z bogatego doświadczenia zawodowego spółki postanowiliśmy wprowadzić szereg zmian umożliwiających:

·         poprawę współpracy z dostawcami i odbiorcami

·         zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko naturalne

·         ochronę zdrowia pracowników

·         większe zaangażowanie we współpracę z lokalną społecznością

·         stworzenie spójnej strategii CSR dla całego przedsiębiorstwa

Założenia planu zostaną zrealizowane przy wsparciu finansowym uzyskanym w ramach konkursu o udzielenie wsparcia na wdrożenie CSR, zorganizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości dla projektu: Opracowanie i wdrożenie strategii społecznej odpowiedzialności biznesu – CSR, pn. „Samochody to nasze wspólne życie” w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy, który rozpoczął się 01 lipca 2014r. i zostanie zakończony do dnia 14 lutego 2015 roku. Kwota dofinansowania w ramach wniosku to 68.880 zł, kwota środków własnych: 29.486 zł.

O rezultatach wdrożenia projektu będziemy Państwa informować na bieżąco na stronie www.jastrzebski-siedlce.pl/csr oraz na naszym profilu na portalu Facebook. Liczymy również na Państwa głosy, opinie i uwagi, które moglibyśmy uwzględnić w naszych staraniach o poprawę funkcjonowania spółki z pożytkiem dla wszystkich zainteresowanych. Prosimy o kontakt telefoniczny lub pocztą elektroniczną na adres: csr@jastrzebski-siedlce.pl.

SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU

                                                                                Z poważaniem,

podpis-mj1-1024x245

 Prezes Zarządu
w imieniu Zarządu i Akcjonariuszy
JASTRZĘBSKI S.A.

Zapytania ofertowe

Zapytania ofertowe

W ramach prowadzonych działań przy realizacji projektu „Samochody to nasze wspólne życie” kierujemy do Państwa zapytania ofertowe na wykonanie oraz zakup usług i środków trwałych.

ZOBACZ CAŁOŚĆ

Karty ratownicze

Karty ratownicze

Karta ratownicza skraca czas akcji ratowniczej o 30 procent, zachęcamy Państwa do odbioru tych kart w naszym salonie przy ul. Targowej 20

ZOBACZ CAŁOŚĆ

Raporty

Raporty

Przejrzystość działania przedsiębiorstwa to jedna z podstawowych zasad CSR dlatego też, zdecydowaliśmy się na regularne dostarczanie Państwu raportów CSR stworzonych wg. standardu GRI.4.

ZOBACZ CAŁOŚĆ

Projekty

Projekty

Aktualnie realizowane projekty w ramach działań CSR

ZOBACZ CAŁOŚĆ