Historia firmy

20 lat Opla w Siedlcach

Historia firmy2017-12-05T22:36:32+00:00

Spółka Akcyjna „Jastrzębski” powstała we wrześniu 1996 roku z zamiarem prowadzenia działalności w branży motoryzacyjnej tak, abyście Państwo, jako nasi Klienci mogli być kompleksowo, bezproblemowo i w możliwie najkrótszym czasie obsłużeni. Dlatego też związaliśmy się z General Motors, największym koncernem motoryzacyjnym na świecie, firmą dbającą o Państwa wygodę, zapewniającą Wam i Waszym Najbliższym bezpieczeństwo przy maksimum komfortu.

Od 2000 roku prowadzimy blacharnie-lakiernię obsługującą samochody a od 2012 roku również świadczącą usługi lakierowania wielkogabarytowego.

W 2013 roku rozpoczęliśmy nowy rozdział w historii firmy. Nastąpiła zmiana pokoleniowa w zarządzie spółki – Magdalena Kwiatek zastąpiła na stanowisku Prezesa Zarządu Andrzeja Jastrzębskiego, który pełnił swą funkcję przez ponad 16 lat. Spółka rozpoczęła również działania w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu rozwijając akcję „Bezpiecznie z Adasiem”.

W chwili obecnej w salonie przy ul. Targowej 20 w Siedlcach prowadzimy sprzedaż samochodów nowych marki Opel, samochodów używanych, oryginalnych części i akcesoriów Opel i Chevrolet, pełny serwis aut łącznie z naprawami blacharsko-lakierniczymi, a także wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom uruchomiliśmy usługę profesjonalnego holowania pojazdów oraz otworzyliśmy Stację Kontroli Pojazdów, w której prowadzone są badania techniczne wszystkich marek samochodów.

Oczywiście, jak w każdej firmie handlowo-usługowej naszym największym atutem są pracownicy, których zaangażowanie, dbałość o Klientów i o wizerunek firmy mają odzwierciedlenie w późniejszych ocenach naszej działalności przez General Motors dokonywanej na podstawie ankiet wypełnianych przez Klientów.

W naszym salonie, oprócz samochodów marki Opel, oferujemy Państwu: kredyty, leasingi, ubezpieczenia pojazdów na bardzo dobrych warunkach, szeroką gamę akcesoriów poprawiających funkcjonalność i wygląd Waszego auta. Wysoki standard obsługi podkreślają także bezpłatne jazdy próbne oferowane kupującym celem lepszego poznania i wyboru prezentowanych samochodów. Firma prowadzi również komis samochodów wszystkich marek zlokalizowany w pobliżu siedleckiej giełdy samochodowej.

Nasze doświadczenie oraz wieloletnia tradycja w obsłudze samochodów to najważniejsze atuty w kompleksowej obsłudze nowoczesnych samochodów marki Opel i Chevrolet. Profesjonalny serwis wyposażyliśmy w najwyższej klasy urządzenia oraz przyrządy techniczne. Wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel przechodzi ciągłe szkolenia organizowane przez firmę General Motors, w zakresie technologii napraw i diagnostyki pojazdów oraz kompleksowej obsługi Klienta.

Galeria

Wirtualny spacer