Blacharnia-Lakiernia Samochodowa

Blacharnia-Lakiernia Samochodowa2018-02-05T08:27:36+00:00

DBAŁOŚĆ O DETALE

WYRÓŻNIA NAS JAKOŚĆ.

Nasze usługi obejmują naprawy powypadkowe, gwarancyjne i pogwarancyjne samochodów wszystkich marek. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii dostępnych na rynku motoryzacyjnym jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług. Dajemy gwarancję na efekty naszych działań.

Do potrzeb naszych Klientów podchodzimy z największą uwagą i wiemy że każdy przypadek wymaga indywidualnego traktowania- dlatego zachęcamy do kontaktu z naszymi Doradcami.

FORMULARZ KONTAKTOWY

PROFESJONALNA LAKIERNIA

TO DOPIERO POCZĄTEK PRZYGODY.

Lakierowanie odbywa się w profesjonalnych kabinach lakierniczych firm SAICO i SPANEZI, które są przyjazne dla środowiska. Przy naprawach nadwozia używamy ramy naprawczej firmy CAR-O-LINER z komputerowym systemem pomiarowym i stale uaktualnianą bazą danych modeli aut wprowadzanych na polski rynek. W naszych zamkniętych i strzeżonych pomieszczeniach Państwa pojazdy powypadkowe mogą zostać zabezpieczone do czasu podjęcia decyzji o naprawie.

  • Kabiny lakiernicze firm SAICO i SPANEZI

  • Komputerowy system pomiarowy

  • Holowanie pojazdów

  • Zabezpieczenie pojazdu w trakcie postępowania odszkodowawczego.

STŁUCZKA? CZEKASZ NA DECYZJE

PRZECHOWAMY TWOJE AUTO DO CZASU NADEJŚCIA DECYZJI.

Jeśli zaistnieje taka potrzeba, jesteśmy w stanie holować pojazdy. W przypadku unieruchomienia samochodu prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 25 644 86 86

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami

FORMULARZ KONTAKTOWY